foredragsholdere BarnevaktenBarnevaktens foredragsholdere

Våre foredragsholderne er engasjerte mediebrukere som gjennomfører over 700 foredrag i året.

De kommer gjerne til din barnehage, skole eller andre arrangement for å inspirere og utfordre til trygg og bevisst mediebruk.

Bestill foredrag
Henvend deg til Barnevaktens foredragskoordinator Else Kristin Samnøen, tlf: 53 51 93 80, e-post: post@barnevakten.no eller fyll ut skjemaet her 

Ønsker du en bestemt foredragsholder, kan du ta kontakt direkte.

Oslo/Akershus
Knut Rinden, Lørenskog, tlf: 994 80 983, knut@rinden.no

Ragnhild Jansen, Oslo, tlf: 481 78 683, jansen.formidling@gmail.com

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir@riktig.no

David Hasseløy, Oslo, tlf: 982 98 078, davidhasseloy@gmail.com

Evind Aas Bergsjø, Oppegård, tlf: 412 95 053, eivind.bergsjo@gmail.com

Østfold
Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post@janek-consult.no

Kris Munthe, tlf: 984 59 971, krismunthe@hotmail.com

Buskerud
Hege Kaspersen, tlf: 936 90 958, hegekaspersen@gmail.com

Frode Rensel, tlf: 924 90 079, frode@rensel.no

Hedmark/Oppland
Øystein Samnøen, Hamar, tlf: 404 01 808, oystein@barnevakten.no

Trond Sæthren, Ottestad, tlf: 404 00 952, trondse@ywam.no

Ann-Helen Sperrud, Ottestad, tlf: 958 03 934, annhelensperrud@gmail.com

Vest-Agder
Audun Rensel, Kristiansand, tlf: 938 18 272, audun@rensel.no

Rogaland
Alexis Lundh, Haugesund, tlf: 455 04 460, alexislundh@gmail.com

Kristian Berntzen, tlf: 950 26 006, kristian@berntzen.net

Hordaland
Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug@barnevakten.no

Cecilie Bartnes, Bergen, tlf: 930 04 586, cecilieba1@hotmail.com

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor@mpd.no

Trude Kyrkjebø, Bergen, tlf: 472 62 057, trude.kyrkjebo@gmail.com

Merethe Helene Clausen, Bergen, merethe@barnevakten.no

Sogn og Fjordane
Jostein Bildøy, Førde, tlf: 951 91 332, jovisjon@egog.no

Sunnmøre og Romsdal
Evy Marie Tofte, Molde, tlf: 936 81 781, evymt@icloud.com

Trøndelag
Trude Kyrkjebø, Bergen, tlf: 472 62 057, trude.kyrkjebo@gmail.com

Nordland
Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth@hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo@hotmail.com

Nordland, Troms og Finnmark
Barnevakten har få egne foredragsholdere nord i landet, og kan anbefale ressurssenteret OPUS Hadsel i Nordland fylke, som holder foredrag både for elever og foreldre om digital mobbing, personvern, nettvett og dataspill.

Kontakt Michal Solheim for mer informasjon, tlf. 90 75 97 93, ms@nfk.no, nettside www.digmob.net

 
Kavlifondet