Våre foredragsholdere er engasjerte mediebrukere som gjennomfører over tusen foredrag i året over hele landet. Bestill foredrag gjennom kontaktskjemaet på denne siden.

Dersom du trenger mer informasjon om tema, form og pris kan du lese mer om vårt foredragstilbud, eller kontakte vår foredragskoordinator Else Kristin Samnøen på tlf.: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Du kan også henvende deg direkte til foredragsholder.

Oslo og Viken

Ragnhild Jansen, Oslo, tlf: 481 78 683, ragnhild@barnevakten.no

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir@riktig.no

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post@janek-consult.no

Hege Kaspersen, Drammen, tlf: 936 90 958, hege@barnevakten.no

Kathrine Borgmann Kalleberg, Hole, tlf: 952 22 114, kathrineka@hotmail.no

Andreas Harket, Drammen, tlf: 452 47 442, andreas.harket@gmail.com

Frode Rensel, Hole, tlf: 924 90 079, frode@rensel.no

Vestfold og Telemark

Dan Ruben Aakre, Larvik, tlf: 400 64 459, danruben@me.com

Innlandet

Trond Sæthren, Ottestad, tlf: 404 00 952, trondse@ywam.no

Ann-Helen Sperrud, Ottestad, tlf: 958 03 934, annhelensperrud@gmail.com

Agder

Vidar Mathisen, tlf: 930 17 064, vimath2@gmail.com

Rogaland

Alexis Lundh, Haugesund, tlf: 455 04 460, alexislundh@gmail.com

Kristian Berntzen, Sandnes tlf: 950 26 006, kristian@berntzen.net

Vestland

Cecilie Bartnes, Bergen, tlf: 930 04 586, cecilie@barnevakten.no

Gila Furnes, Bergen, tlf: 930 55 883, ghf@hvl.no

Eilat Furnes, Bergen,tlf: 452 22 966, eilatfurnes@outlook.com

Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug@barnevakten.no

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor@mpd.no

Møre og Romsdal

Kontakt Barnevakten, tlf: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Trøndelag

Fredrik Steinskog, Trondheim, tlf: 979 50 461, fredriksteinskog@gmail.com

Nordland

Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth@hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo@hotmail.com

Troms og Finnmark

Hannah Estdahl, Tromsø, tlf: 959 22 404, hannah.estdahl@gmail.com

Bestill foredrag

*Jeg forstår at det blir samlet inn opplysninger ved å sende inn.

Du kan også sende forespørsel til post@barnevakten.no eller på tlf.: 53 51 93 80