Foto: Shutterstock.com

Våre foredragsholdere er engasjerte mediebrukere som gjennomfører over tusen foredrag i året over hele landet. Bestill foredrag gjennom kontaktskjemaet på denne siden.

Dersom du trenger mer informasjon om tema, form og pris kan du lese mer om vårt foredragstilbud, eller kontakte vår foredragskoordinator Else Kristin Samnøen på tlf.: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Du kan også henvende deg direkte til foredragsholder.

NB! Se nøye på e-postadressene nedenfor før du bruker dem, du må fjerne to mellomrom. (Vi har satt inn mellomrom for å dempe spam.)

Oslo og Østlandet

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir @ riktig.no

Alexander Botn, Drammen, tlf: 92 20 14 47, alexbotn @ gmail.com

Rebekka Gåra Alvern, Oslo, tlf: 45 514 128, rebekka.alvern @ osloskolen.no (i permisjon til august 2025)

Rune Engen Eberlin, Jessheim, tlf: 912 45 777, rune @ eberlin-konsult.no

Aleksander Schmidt, Oslo, tlf: 984 45 971, aleksander.schmidt @ gmail.com

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post @ janek-consult.no

Eunice Østby Themte, Saltnes, eunice.ostby @ gmail.com, 959 96 700

Hege Kaspersen, Drammen, tlf: 936 90 958, hege @ barnevakten.no

Kathrine Borgmann Kalleberg, Hole, tlf: 952 22 114, kathrineka @ hotmail.no

Frode Rensel, Hole, tlf: 924 90 079, frode @ barnevakten.no

Julie Henriette Syversen, Oslo, tlf: 986 31 222, juliesyver @ gmail.com

Håkon Smith, Oslo, tlf: 936 17 733, hakon @ barnevakten.no

Marcus André G. Nysveen, Oslo, 979 08 745, nysveenmarcusandre @ gmail.com

Joakim Mikkelsen, Oslo, 404 67 768, joakim @ team-mikkelsen.org

Vestfold

Dan Ruben Aakre, Larvik, tlf: 400 64 459, dan.ruben @ barnevakten.no

Telemark

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post@barnevakten.no

Innlandet

Vegard Eide Haugen, tlf: 938 99 136, e-post: vegard.haugen @ gmail.com

Agder

Karl Erik Christensen, Vigmostad – Lindesnes, tlf: 47 64 85 91, christensenkarlerik @ gmail.com (permisjon til desember 2024)

Kjetil Andre Bjørnhom, Kristiansand, tlf: 452 66 798, kjetil.andre.bjornhom @ kristiansand.kommune.no

Odd Fredrik Jølstad, Kristiansand, tlf: 901 35 304, odd.fredrik @ barnevakten.no

Rogaland

Maria Lisette Steinskog, Sandnes, tlf: 997 88 037, marialisettesteinskog @ gmail.com

Anh Vu, Sandnes, tlf: 984 60 039, anhvu @ live.no

Rima Kiblawi, Sandnes, tlf: 414 87 878, rima.kiblawi @ sandnes.kommune.no

Fartein Hovin Thorsen, Randaberg, tlf: 454 49 149, barnevakten.fartein @ gmail.com

Vestland

Gila Furnes, Bergen, tlf: 930 55 883, gila.furnes @ nla.no

Eilat Furnes, Bergen,tlf: 452 22 966, eilat @ barnevakten.no

Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug @ barnevakten.no

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor @ mpd.no

Åsmund Røed, Bergen, tlf: 47 95 42 94 63, aasmund.roed @ hotmail.com

Petter Austevoll, Bergen, tlf: 464 18 586, petter.austevoll @ outlook.com

Magnus Mikkelsen, Laksevåg, tlf. 984 56 595, magnus.mikkelsen.94 @ gmail.com

Møre og Romsdal

Stefan N. Halck, Volda, 900 58 033, Stefan @ barnevakten.no

 

Trøndelag

Stein Arne Overvik, Trondheim, 980 43 189, stein @ overvik-kompetansesenter.org

Nordland

Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth @ hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo @ hotmail.com (permisjon til sommeren 2025)

Troms

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post@barnevakten.no

Vi søker etter foredragsholdere i Troms.

Finnmark

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post@barnevakten.no

Vi søker etter foredragsholdere i Finnmark.

    Forespørsel om foredrag


    Fysisk foredragDigitalt foredragAvklares senere


    Ja

    *Jeg forstår at det blir samlet inn opplysninger ved å sende inn.

    Du kan også sende forespørsel til post@barnevakten.no eller på tlf.: 53 51 93 80