Foto: Shutterstock.com

Våre foredragsholdere er engasjerte mediebrukere som gjennomfører over tusen foredrag i året over hele landet. Bestill foredrag gjennom kontaktskjemaet på denne siden.

Dersom du trenger mer informasjon om tema, form og pris kan du lese mer om vårt foredragstilbud, eller kontakte vår foredragskoordinator Else Kristin Samnøen på tlf.: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Du kan også henvende deg direkte til foredragsholder.

NB! Se nøye på e-postadressene nedenfor før du bruker dem, du må fjerne to mellomrom. (Vi har satt inn mellomrom for å dempe spam.)

Oslo og Viken

Ragnhild Jansen, Oslo, tlf: 481 78 683, ragnhild @ barnevakten.no

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir @ riktig.no

David Hasseløy, Oslo, tlf: 98 29 80 78, davidhasseloy @ gmail.com

Alexander Botn, Drammen, tlf: 92 20 14 47, alexbotn @ gmail.com

Rune Engen Eberlin, Jessheim, tlf: 912 45 777, rune @ kompetanse-bedriften.no

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post @ janek-consult.no

Ane-Marthe Hop Hansen, Fredrikstad, tlf: 97974075, amhophansen @ gmail.com (permisjon frem til sommeren 2021)

Hege Kaspersen, Drammen, tlf: 936 90 958, hege @ barnevakten.no

Kathrine Borgmann Kalleberg, Hole, tlf: 952 22 114, kathrineka @ hotmail.no

Andreas Harket, Drammen, tlf: 452 47 442, andreas.harket @ gmail.com (Permisjon frem til sommeren 2021)

Frode Rensel, Hole, tlf: 924 90 079, frode @ rensel.no

Linda Krog Ødegaard, Asker, tlf: 990 98 981, lindakrogodegaard @ gmail.com

Vestfold og Telemark

Dan Ruben Aakre, Larvik, tlf: 400 64 459, danruben @ me.com

Carl Erik Storm, , tlf: 415 97 678, storm.carlerik @ gmail.com

Innlandet

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post @ barnevakten.no

Agder

Vidar Mathisen, Birkeland, tlf: 930 17 064, vimath2 @ gmail.com (permisjon frem til sommeren 2021)

Audun Rensel (permisjon frem til sommeren 2021)

Rogaland

Alexis Lundh, Haugesund, tlf: 455 04 460, alexislundh @ gmail.com

Vestland

Cecilie Bartnes, Bergen, tlf: 930 04 586, cecilie @ barnevakten.no

Gila Furnes, Bergen, tlf: 930 55 883, gila.furnes @ nla.no

Eilat Furnes, Bergen,tlf: 452 22 966, eilatfurnes @ outlook.com

Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug @ barnevakten.no

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor @ mpd.no

Endre Johan Bukkøy Natvik, Sogn og Fjordane, tlf: 476 34 678, post @ endrepraksis.no

Møre og Romsdal

Stefan N. Halck, 900 58 033, Stefan @ frende.net

 

Trøndelag

Fredrik Steinskog, Trondheim, tlf: 979 50 461, fredriksteinskog @ gmail.com

Silje Dean, Levanger, tlf: 988 49 769, siljedean @ googlemail.com  (Permisjon frem til sommeren 2021)

Nordland

Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth @ hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo @ hotmail.com

Troms og Finnmark

Hannah Estdahl, Tromsø, tlf: 959 22 404, hannah.estdahl @ gmail.com (permisjon frem til sommeren 2021)

Bestill foredrag


Fysisk foredragDigitalt foredragAvklares senere


Ja

*Jeg forstår at det blir samlet inn opplysninger ved å sende inn.

Du kan også sende forespørsel til post@barnevakten.no eller på tlf.: 53 51 93 80