Foto: Shutterstock.com

Våre foredragsholdere er engasjerte mediebrukere som gjennomfører mer enn 700 foredrag i året over hele landet. Bestill foredrag gjennom kontaktskjemaet på denne siden.

Dersom du trenger mer informasjon om tema, form og pris kan du lese mer om vårt foredragstilbud, eller kontakte vår foredragskoordinator Else Kristin Samnøen på tlf.: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Du kan også henvende deg direkte til foredragsholder.

Oslo/Akershus

Knut Rinden, Lørenskog, tlf: 994 80 983, knut@rinden.no

Ragnhild Jansen, Oslo, tlf: 481 78 683, jansen.formidling@gmail.com

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir@riktig.no

David Hasseløy, Oslo, tlf: 982 98 078, davidhasseloy@gmail.com

Evind Aas Bergsjø, Oppegård, tlf: 412 95 053, eivind.bergsjo@gmail.com

Ann-Kristin Fiskerud, Lillestrøm, tlf: 458 04 938, ann-kristin@barnevakten.no

Vestfold

Randi Nørstebø, Tønsberg, tlf: 917 48 493, randinorstebo@hotmail.no

Østfold

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post@janek-consult.no

Kris Munthe, tlf: 984 59 971, krismunthe@hotmail.com

Buskerud

Hege Kaspersen, tlf: 936 90 958, hegekaspersen@gmail.com

Frode Rensel, tlf: 924 90 079, frode@rensel.no

Hedmark/Oppland

Øystein Samnøen, Hamar, tlf: 404 01 808, oystein@barnevakten.no

Trond Sæthren, Ottestad, tlf: 404 00 952, trondse@ywam.no

Ann-Helen Sperrud, Ottestad, tlf: 958 03 934, annhelensperrud@gmail.com

Aust-Agder

Vidar Mathisen, tlf: 930 17 064, vimath2@gmail.com

Vest-Agder

Audun Rensel, Kristiansand, tlf: 938 18 272, audun@rensel.no

Vidar Mathisen, tlf: 930 17 064, vimath2@gmail.com

Rogaland

Alexis Lundh, Haugesund, tlf: 455 04 460, alexislundh@gmail.com

Kristian Berntzen, tlf: 950 26 006, kristian@berntzen.net

Hordaland

Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug@barnevakten.no

Cecilie Bartnes, Bergen, tlf: 930 04 586, cecilieba1@hotmail.com

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor@mpd.no

Trude Kyrkjebø, Bergen, tlf: 472 62 057, trude.kyrkjebo@gmail.com

Gjermund Øystese, Bergen, tlf: 993 60 014, gjermund.oeystese@gmail.com

Sogn og Fjordane

Jostein Bildøy, Førde, tlf: 951 91 332, jovisjon@egog.no

Møre og Romsdal

Evy Marie Tofte, Molde, tlf: 936 81 781, evymt@icloud.com

Trøndelag

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post@janek-consult.no

Nordland, Troms og Finnmark

Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth@hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo@hotmail.com

 

Bestill foredrag

Du kan også sende forespørsel til post@barnevakten.no