Foto: Shutterstock.com

Våre foredragsholdere er engasjerte mediebrukere som gjennomfører over tusen foredrag i året over hele landet. Bestill foredrag gjennom kontaktskjemaet på denne siden.

Dersom du trenger mer informasjon om tema, form og pris kan du lese mer om vårt foredragstilbud, eller kontakte vår foredragskoordinator Else Kristin Samnøen på tlf.: 948 18 940 eller epost: post@barnevakten.no

Du kan også henvende deg direkte til foredragsholder.

NB! Se nøye på e-postadressene nedenfor før du bruker dem, du må fjerne to mellomrom. (Vi har satt inn mellomrom for å dempe spam.)

Oslo og Viken

Torgeir Frøystein, Oslo, tlf: 986 84 926, torgeir @ riktig.no

Alexander Botn, Drammen, tlf: 92 20 14 47, alexbotn @ gmail.com

Rebekka Gåra Alvern, Oslo, tlf: 45 514 128, rebekka.alvern @ osloskolen.no

Rune Engen Eberlin, Jessheim, tlf: 912 45 777, rune @ kompetanse-bedriften.no

Jan Erik Kroglund, Fredrikstad, tlf: 909 88 391, post @ janek-consult.no

Hege Kaspersen, Drammen, tlf: 936 90 958, hege @ barnevakten.no (permisjon til juli 2022)

Kathrine Borgmann Kalleberg, Hole, tlf: 952 22 114, kathrineka @ hotmail.no

Frode Rensel, Hole, tlf: 924 90 079, frode @ rensel.no

Ragnhild Jansen, Oslo, tlf: 481 78 683, ragnhild @ barnevakten.no

Vi er på jakt etter flere foredragsholdere i Oslo.

Vestfold og Telemark

Dan Ruben Aakre, Larvik, tlf: 400 64 459, danruben @ me.com

Carl Erik Storm, , tlf: 415 97 678, storm.carlerik @ gmail.com

Innlandet

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post @ barnevakten.no

Vi er på jakt etter flere foredragsholdere i Innlandet.

Agder

Karl Erik Christensen, Vigmostad – Lindesnes, tlf: 47 64 85 91, christensenkarlerik @ gmail.com

Rogaland

Alexis Lundh, Haugesund, tlf: 455 04 460, alexislundh @ gmail.com

Fredrik Steinskog, Sandnes, tlf: 979 50 461, fredriksteinskog @ gmail.com

Maria Lisette Steinskog, Sandnes, tlf: 997 88 037, marialisettesteinskog @ gmail.com

Vestland

Gila Furnes, Bergen, tlf: 930 55 883, gila.furnes @ nla.no

Eilat Furnes, Bergen,tlf: 452 22 966, eilat @ barnevakten.no

Kjellaug Tonheim Tønnesen, Bergen, tlf: 474 74 345, kjellaug @ barnevakten.no

Tor Egon Mikkelsen, Bergen, tlf: 905 84 801, tor @ mpd.no

Åsmund Røed, Bergen, tlf: 47 95 42 94 63, aasmund.roed @ hotmail.com

Endre Johan Bukkøy Natvik, Sogn og Fjordane, tlf: 476 34 678, post @ endrepraksis.no (permisjon til oktober 2022)

Cecilie Bartnes, Bergen, tlf: 930 04 586, cecilie @ barnevakten.no (permisjon frem til oktober 2022)

 

Møre og Romsdal

Stefan N. Halck, Volda, 900 58 033, Stefan @ frende.net

 

Trøndelag

Silje Dean, Trondheim, tlf: 988 49 769, siljedean @ gmail.com

Nordland

Lene Wisth, Bodø, tlf: 975 21 572, lene.wisth @ hotmail.com

Vibeke Engmo, Bodø, tlf: 412 53 950, v_engmo @ hotmail.com (permisjon til oktober 2022)

Troms og Finnmark

Kontakt Barnevakten på telefon 948 18 940 eller benytt e-post: post@barnevakten.no

Vi er på jakt etter foredragsholdere i Troms og Finnmark.

Bestill foredrag


Fysisk foredragDigitalt foredragAvklares senere


Ja

*Jeg forstår at det blir samlet inn opplysninger ved å sende inn.

Du kan også sende forespørsel til post@barnevakten.no eller på tlf.: 53 51 93 80