Barnevaktens ansatte

Leif Gunnar Vestbøstad Vik

Daglig leder
tlf: 94 81 07 46
leif.gunnar@barnevakten.no
(pressekontakt)


Pressebilde. Foto: Løtvedt Foto

 

Kjellaug Tonheim Tønnesen

Faglig leder
tlf: 47 47 43 45
kjellaug@barnevakten.no
(pressekontakt)


 

Rune H. Rasmussen

Markedsleder
tlf: 48 08 81 04
rune@barnevakten.no


 

Else Kristin Samnøen

Foredragskoordinator
mob: 948 18 940
Sentralbord: 53 51 93 80
else@barnevakten.no


 

Ragnhild Jansen

Foredragskonsulent og foredragsholder
tlf: 48 17 86 83
ragnhild@barnevakten.no


 

Kris Leslie Munthe

Rådgiver på spill og apper
tlf: (+47) 940 29 054
kris@barnevakten.no


 

Sjur Jansen

Redaktør

E-post: sjur@barnevakten.no


 

Eilat Furnes

Kontormedarbeider (i permisjon)

E-post: eilat@barnevakten.no

Ratan

Oversetter og skribent

E-post: ratan@barnevakten.no